Audiobook/Dla dzieci/Hobby/Inne/Takie tam

Baśnie świata (audiobook) – czyta Magdalena Różdżka

autobajkiPodróżowanie z dziećmi może zamienić się z przyjemności w koszmar, jeśli nasze małe pociechy odczuwać zaczną wszechogarniającą nudę. Ale, przezorny zawsze ubezpieczony, jak mawia stare, mądre porzekadło. Dlatego wybierając się w podróż, należy odpowiednio się przygotować…

Jednym ze sposobów na to, by nie doprowadzić do katastrofy, jest zabranie ze sobą Autobajek, czyli propozycję Wydawnictwa Papilon na zabawę dla dzieci. To książeczki aktywizujące z płytą z nagranymi bajkami.

Sama miałam okazję przejrzeć i przesłuchać Baśnie świata, czytane przez jedną z moich ulubionych aktorek, Magdalenę Różdżkę.

Baśnie świata to propozycja dla dzieci lubiących niesamowite przygody. To rozrywka w sam raz do samochodu, by podróż nie dłużyła się dzieciom.

Bajki te, to krótkie historie, które zawsze szczęśliwie się kończą. Nagrania trwają zaledwie kilka minut, czyli w sam raz dla maluchów, które skupią się przez kilka chwil i zapomną o bożym świecie, wysłuchując historii o Alladynie, Alibabie i 40 rozbójnikach, czy Księżniczce na ziarnku grochu. Czytane do tego pięknie i zajmująco, mogą stać się ulubionym słuchowiskiem nie tylko w trakcie jazdy samochodem, ale i podczas układania się do snu. Będą też przyjemne dla ucha rodzica.

Oprócz płyty z bajkami, książeczka zawiera propozycje zabaw i różnorodnych zadań dla dzieci. Kolorowanki, łączenie kropek, czy znajdowanie różnic, to tylko niektóre z możliwości na miłe i zabawne spędzenie czasu.

Trzeba zwrócić uwagę i na stronę techniczną wydania. Książeczka posiada specjalny uchwyt do przenoszenia, dzięki któremu Baśnie świata będą niezwykle poręczne dla dzieciaków, które będą mogły łatwo przenosić je w ręce. W środku znajduje się tekturowa podkładka, która umożliwia rozwiązywanie zadań typu kolorowanie, na własnym kolanie. To dobry pomysł, który pomaga w wypełnianiu książeczki, a przy okazji gwarantuje wygodę.

Polecam książeczkę tę, czy inną z serii (również Baśnie Andersena, braci Grimm, Charles’a Perraulta). Za niewielkie pieniądze, możecie zapewnić dzieciom rozrywkę, a sobie odrobinę spokoju.

publicat

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s