Dla dzieci/Inne

Marzenie każdego chłopca – „Kolorowanki. Pojazdy”

Pojazdy - kolorowankiKolorowanki można kupić TUTAJ

Marzenie każdego chłopca – wóz. Strażacki, koparka, samolot, balon, osobówka, etc. Ilu chłopców, tyle wymarzonych pojazdów. Potrafią zaskoczyć i wręcz wywołać szok, opowiadając o ulubionych markach, kierowcach, ukochanych modelach. To prawdziwi koneserzy. Zielona Sowa, znając zamiłowanie dzieciaków do pojazdów wszelakich wydała kolejną pozycję z cyklu „Kolorowanki”. Tym razem są to „Pojazdy”.

                Duży format i wiele wesołych obrazków do kolorowania, to gwarantowany sukces. A co jest tym sukcesem? Uśmiech na twarzy dziecka i jeszcze większy na ustach mamy, która na chwilę złapie oddech i  zagospodaruje dla siebie trochę czasu, tak cennego i tak ciągle brakującego…

Zaopatrzcie tylko swoje pociechy w dużą ilość kredek w jak największej ilości kolorów, temperówki i do dzieła. Wy drogie panie zajmijcie się sobą, dzieci niech zajmą się kolorowaniem. Piękna wizja, prawda? I jaka realna przy okazji.

Dzieciaki na 100 procent zajmą się kolorowaniem wesoło wyglądających samochodów, pociągów, ciężarówek, traktorów i pojazdów wszelkiej maści i kalibru, które z każdej strony zerkać będą na malucha z kredkami w łapkach i mrugać do niego okiem. Bo muszę wam zdradzić, że „Pojazdy” mają w sobie coś ludzkiego – one nie tylko mrugają okiem, ale i łypią na małego adepta sztuki spod okularów, czy szczerzą zęby do roześmianych i rumianych łobuzów. To całe 60 stron wesołej zabawy i puszczania wodzów fantazji, nieograniczanej niczym.

Samoloty w ciapki, kratki, kropki, serca i różne wzory, a może przyozdobione naklejkami, które dołączono do kolorowanek? Ciekawe, co wymyślą dzieciaki i czy ich dokonania wprawią was w prawdziwą dumę? Myślę, że tak.

                Na koniec, podobnie jak w poprzednich kolorowankach z serii, dodano szablon umożliwiający stworzenie własnej książeczki o pojazdach. Potrzebne są tylko nożyczki do wycięcia szablonu, opiekun, który pomoże zgiąć szablon w odpowiednich miejscach i dziecko, które dorysuje okładkę i ilustracje w stworzonej w ten sposób książeczce.

„Kolorowanki. Pojazdy”, to zdecydowanie super sprawa i super zabawa. Dla odpoczywającej mamy i dla dziecka, które zajmie się spokojną i bezpieczną zabawą.

Ocena 5/6

Kolorowanki otrzymałam do recenzji dzięki uprzejmości wydawnictwa Zielona Sowa.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s